
Рідкий тальк для ніг - захист від запаху, профілактика надмірної вологості ніг Professional Care 75 мл
- На складі
- Код: Н1006
125 грн
Мінімальна сума замовлення на сайті — 145 грн.
Рідкий тальк чудово наноситься і легко розподіляється, швидко висихає, перетворюючись на шкірі тонкий пудровий шар тальку. Залишаючись на шкірі, він запобігає потовиділення та усуває вологість. Ефективні компоненти тальку працюють в комплексі, щоб скорочувати розмноження шкідливих бактерій і усувати неприємний запах, а також сприяють захисту шкіри від натирання і освіти натоптишів. Крем-тальк не скочується, не кришиться і не брудниться після висихання, надаючи повний комфорт при використанні.
Професійний результат для щоденного комфорту стоп.
Зниження вологості ніг, тальк - повністю натуральний і гіпоалергенний порошок, який є незамінним засобом в боротьбі за сухість і чистоту стоп. Він адсорбує зайву вологу з поверхні ніг. Його мінеральна основа допомагає знизити інтенсивність потовиділення, не порушуючи кислотно-лужного балансу шкіри. Активний шар тальку здатний захищати ноги від підвищеної пітливості протягом всього дня.
Захист від натирання, ефект пудри - створюється з допомогою спеціальної рецептури, яка дозволяє міцно і акуратно прикріплювати частинки тальку до шкіри. При терті поверхню шкіри залишається гладкою і сухою, що сприяє захисту від механічних пошкоджень, значно знижує ризики утворення мозолів і натоптишів.
Антибактеріальний захист, триклозан - володіє широким спектром антибактеріальної і протигрибкової дії. Він здатний сповільнювати і зупиняти зростання шкідливих мікроорганізмів, які викликають неприємний запах. А також допомагає регулювати процеси оновлення епідермісу та нормалізації водного балансу.
Дезодарация, ефірна олія Шавлії - володіє ефективним природним дезодорує, заспокійливу та регенеруючою дією. Він допомагає регулювати роботу потових залоз, розгладжує шкіру і стимулює клітини до оновлення.
Відновлення шкіри - завдяки своїм оздоровлюючим і загоюючою властивостями, Оксид Цинку незамінний для правильного догляду за ногами. Він відновлює нормальний стан сухою потрісканою або шелушашейся шкіри, перешкоджає виникненню мозолів і потертостей, а також заспокоює роздратовану шкіру.
Склад: Aqua, Talc, Zinc Oxide, {ropylene Glycol, Carbomer, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Salvia officinalis Essential Oil, Parfum, Triclosan, Disodium EDTA, Menthol.
Об'єм: 75 мл
Основні | |
---|---|
Виробник | Compliment |
Дія | Антибактеріальне, Тонізуючу |
Класифікація косметичного засобу | Професійна |
Призначення і результат | Усунення запаху, Зниження пітливості, Тонізація |
Область застосування | Ступні |
Проблема і стан шкіри | Підвищена пітливість, Неприємний запах |
- Ціна: 125 грн